אודות

אודות משרד עו”ד שי סופר

המשרד נוסד ע”י עו”ד שי סופר אשר במשך שנים צבר מוניטין רב כעורך דין בעל כישורים בתחום המסחרי והעסקי ומעניק  כיום ייעוץ וליווי משפטי לחברות ישראליות בפעילותן המקומית והגלובאלית.

למשרד מיומנות בעריכת הסכמים מסחריים בהיקפים גדולים, מו”מ עם ספקים, שותפים, רשויות ומייצגים בארץ ובחו”ל וניסיון רב בטיפול בהקמת מפעלים, סוגיות קניין, ייבוא, אישורי ספק ומכרזים, הסכמים מסחריים ועוד.

עו”ד שי סופר

שי סופר עורך דין עיסקילעו”ד שי סופר ניסיון וותק של למעלה מ 12 שנה בתחום המשפט המסחרי.

בעברו כיהן בין השאר בתפקידים הבאים:

  • יועץ משפטי ומנהל מסחרי, חברת בורדו דיגיטל פרינט אינק בע”מ
  • יועץ משפטי ומנכ”ל משותף, חברת ב. אנגלמן סחר בע”מ
  • עו”ד – מסחרי ומסחרי בינ”ל, במשרד עו”ד גדעון פישר ושות’
  • שותף ומנהל מחלקה מסחרית במשרד עו”ד הרץ, סופר, ורד
  • התמחות במשפט מסחרי, משרד עו”ד ד”ר יוסי כהן

 למשרד ניסיון רב בטיפול במאות רבות של עסקאות מקרקעין ופרויקטים שונים, אגב ליווי מקצועי ואישי לכל לקוח.

משרדנו מתמחה במשפט מסחרי ומשפט מסחרי בינלאומי

פעילות משרדנו כוללת: ליווי עסקאות וסחר בינלאומי, משפט מסחרי על כל גווניו לרבות עריכת חוזים מסחריים על כל סוגיהם, מכרזים, דיני זכיינות, הפצה ועוד.

משרדנו מעניק שירותים לחברות ואנשי עסקים במשק הן בישראל והן מחוצה לה, החל מהשלבים המקדמיים של היזמות העסקית תוך מתן ייעוץ משפטי וליווי שוטף במהלך הפעילות העסקית, לרבות עריכת חוזים מסחריים מגוונים, הסכמי השקעה, זכיינות, הפצה, הסכמים עם ספקים ונותני שירות, שכירות, ניהול מו”מ מסחרי ועוד.

פעילותו הרב-גונית של משרדנו חולשת על קשת רחבה של תחומי מומחיות משפטית ועסקית ומהווה יתרון ללקוחות המשרד הנהנים מייעוץ מקצועי רחב תוך שיתוף פעולה עם אנשי עסקים בארץ ובחו”ל במגוון תחומים.משרדנו משתף פעולה עם משרדי רו”ח, עורכי דין בעלי התמחויות ספציפיות כגון: מיסוי, מקרקעין, דיני ביטוח וכל זאת על מנת להעניק ללקוחותינו שירות מקיף ומקצועי.

משרדנו מתאפיין ביצירתיות משפטית תוך שילוב חשיבה עסקית, זמינות ויחס אישי לכל לקוחותינו. מטרתינו להעניק ללקוחותינו שירות מקצועי ללא פשרות, יחס אישי ומגוייס ופתרונות בזמן אמת !

מחלקת מקרקעין ומיסוי נדל”ן

למשרדנו מחלקה משפטית המתמחה בליווי משפטי עסקאות מקרקעין, לרבות תכנון נכון וחכם של מיסוי נדל”ן, עריכת חוזי קניה ומכירה של נכסים, נדל”ן פרטי ומסחרי (מניב), ליווי הליכי תמ”א 38, חוזי שכירויות, ועוד.

 כמו כן, המשרד עוסק בליטיגציה (ייצוג בערכאות) בתיקים בתחום המקרקעין.

 המשרד עובד בשיתוף פעולה מקצועי בתחום זה של מחלקת המקרקעין עם משרד משרד עורכי דין נוטריון וגישור עמית ורד.

לקוחות החברה

  • ניר גורדון, מנכ”ל אסקו, פיתוח והקמת עסקיים חברתיים